Tere tulemast! Kui sind huvitab kommunikatsioon ja sisuloome ehk artiklite kirjutamine, saan sulle loodetavasti kasulik olla.

AJAKIRJANDUS

Tegutsen alates aastast 2006 meedia valdkonnas. 12 aastat töötasin Äripäevale kuuluva turundus- ja reklaamiuudiste portaali ning konverentsikorraldaja Best Marketing juhi ja peatoimetajana. Aastatel 2019–2021 olin Turundajate Liidu uudistesaidi peatoimetaja. Samal ajal tegin ajakirjanikuna koostööd Viimsi Teatajaga.

Olen 10 aastat kajastanud ajakirjanikuna maailma suurimat loovusfestivalil Cannes Lions ja kahel korral osalenud rahvusvahelise reklaamikonkursi EPICA žüriis, kuhu kuuluvad ainult Euroopa turundusajakirjade peatoimetajad.

ÜRITUSTE KORRALDAMINE

Aastate jooksul olen osalenud rohkem kui 100 turundus-, reklaami- ja juhtimisalase konverentsi ja seminari korraldamises. Samuti olen pikka aega korraldanud Aasta Turundustegu, Aasta Meediategu ja Aasta Digitegu konkursse ning rahvusvahelist loovkonkurssi Balticbest.  Turundajate Liidu kaudu olin tihedalt seotud loovusfestivaliga Kuldmuna.

SOTSIAALVALDKOND

Alates 2020. aastast tegelen asendushoolduse teavitusega Sotsiaalkindlustusametis, kus minu missiooniks on, et iga lastekodus kasvav laps leiaks omale armastava pere. Sel teemal kirjutatud lugusid ja intervjuusid saad lugeda hoolduspere.ee veebist.

VABATAHTLIKUTÖÖ

Mind paelub vabatahtlikutöö, soovin rohkem panustada sotsiaalse ebavõrdsuse vähendamisse ühiskonnas ja leevendada inimeste üksildust. Olen vabatahtlik seltsiline, kes  pakub oma aega eakale või erivajadusega inimesele, olles talle sõbraks.

Loe intervjuud minuga Ukraina sõjapõgenike teemal: Vabatahtlik, kelle kaudu on 22 sõjapõgenikku elupinna leidnud: „Ei saa pead lihtsalt kõrvale pöörata.“

Alates 2021. aastast kuulun EELK Risti kogudusse, kus minu toimetada on koguduse Facebook, Instagram ja veebileht.

HARIDUS

Mul on Tartu Ülikooli magistrikraad inglise filoloogia erialal.

KOOSTÖÖ

Vabakutselise ajakirjanikuna olen avatud koostööettepanekutele. Oskan luua sulle veebilehe ja täita selle relevantse sisu ehk artiklite, uudiste, fotode ja videotega.

Mõningate minu kirjutatud lugudega saad tutvuda siin: siljaoja.ee/artiklid

Kui soovid minuga koostööd teha, võta ühendust: silja.oja@gmail.com

Silja Oja