SOTSIAALVALDKOND

Alates 2020. aastast tegelen asendushoolduse teavitusega Sotsiaalkindlustusametis, kus minu missiooniks on, et iga asenduskodus kasvav või turvakodus viibiv laps leiaks omale armastava pere. Sel teemal kirjutatud lugusid ja intervjuusid saad lugeda hoolduspere.ee veebist. Minu eestvedamisel on jõudnud ETV eetrisse asendushoolduse teemaline dokumentaalsari „Koduteel“.

AJAKIRJANDUS

Olen tegutsenud  meedia valdkonnas alates aastast 2006. 12 aastat töötasin Äripäevale kuuluva turundus- ja reklaamiuudiste portaali ning konverentsikorraldaja Best Marketing juhi ja peatoimetajana. Aastatel 2019–2021 olin Turundajate Liidu uudistesaidi peatoimetaja. 

ÜRITUSTE KORRALDAMINE

Aastate jooksul olen osalenud rohkem kui 100 turundus-, reklaami- ja juhtimisalase konverentsi ja seminari korraldamises. Samuti olen pikka aega korraldanud Aasta Turundustegu, Aasta Meediategu ja Aasta Digitegu konkursse ning rahvusvahelist loovkonkurssi Balticbest.  Turundajate Liidu kaudu olin tihedalt seotud loovusfestivaliga Kuldmuna.

VABATAHTLIKUTÖÖ

Mind paelub vabatahtlikutöö, soovin rohkem panustada sotsiaalse ebavõrdsuse vähendamisse ühiskonnas ja leevendada inimeste üksildust. Olen olnud vabatahtlik seltsiline, kes  pakub oma aega eakale või erivajadusega inimesele, olles talle sõbraks.

Loe intervjuud minuga Ukraina sõjapõgenike teemal: Vabatahtlik, kelle kaudu on 22 sõjapõgenikku elupinna leidnud: „Ei saa pead lihtsalt kõrvale pöörata.“

Alates 2021. aastast kuulun EELK Risti kogudusse, kus minu toimetada on koguduse Facebook, Instagram ja veebileht.

HARIDUS

Mul on Tartu Ülikooli magistrikraad inglise filoloogia erialal. Hetkel õpin luterlikku teoloogiat Usuteaduse Instituudis.

KOOSTÖÖ

Mõningate minu kirjutatud lugudega saad tutvuda siin: siljaoja.ee/artiklid

Kui soovid minuga koostööd teha, võta ühendust: silja.oja@gmail.com

Silja Oja