Tere tulemast! Kui sind huvitab turundus ja meedia, saan sulle loodetavasti kasulik olla.

AJAKIRJANDUS

Tegutsen alates aastast 2006 turunduse ja meedia valdkonnas. 12 aastat töötasin Äripäevale kuuluva turundus- ja reklaamiuudiste portaali ning konverentsikorraldaja Best Marketing juhi ja peatoimetajana. Aastatel 2019–2021 olin Turundajate Liidu uudistesaidi peatoimetaja. Samal aastal tegin ajakirjanikuna koostööd Viimsi Teatajaga, kuhu kirjutasin peamiselt persoonilugusid.

Olen 10 aastat kajastanud ajakirjanikuna maailma suurimat loovusfestivalil Cannes Lions ja 3 korda käinud Euroopa suurimal ärikonverentsil Nordic Business Forum. Olen kahel korral osalenud rahvusvahelise reklaamikonkursi EPICA žüriis, kuhu kuuluvad ainult Euroopa turundusajakirjade peatoimetajad.

ÜRITUSTE KORRALDAMINE

Aastate jooksul olen osalenud rohkem kui 100 turundus-, reklaami- ja juhtimisalase konverentsi ja seminari korraldamises. Samuti olen pikka aega korraldanud Aasta Turundustegu, Aasta Meediategu ja Aasta Digitegu konkursse ning rahvusvahelist loovkonkurssi Balticbest.  Turundajate Liidu kaudu olin tihedalt seotud loovusfestivaliga Kuldmuna.

SOTSIAALVALDKOND

Alates 2020. aastast töötan asendushoolduse teavitustegevuse peaspetsialistina Sotsiaalkindlustusametis, kus minu missiooniks on, et iga lastekodulaps leiaks omale armastava pere. Sel teemal kirjutatud lugusid ja intervjuusid saad lugeda Tark Vanema veebist.

Mind paelub ka vabatahtlikutöö, soovin rohkem panustada sotsiaalse ebavõrdsuse vähendamisse ühiskonnas. Eesti Pagulasabis aitasin 2019. aastal siinsetel pagulastel ja rändetaustaga inimestel ettevõtlusega alustada.

HARIDUS

Mul on magistrikraad Tartu Ülikooli inglise filoloogia erialal.

KOOSTÖÖ

Vabakutselise ajakirjanikuna olen avatud koostööettepanekutele. Teemad, millest seni enim kirjutanud olen, on reklaam, turundus, suhtekorraldus, digiturundus, meediaplaneerimine ja disain, viimasel ajal ka kasuvanemlus ja asendushooldus. Oskan luua sulle veebilehe ja täita selle relevantse sisu ehk artiklite, uudiste, fotode ja videotega.

Kuulun Eesti Ajakirjanike Liitu.

Mõningate minu kirjutatud lugudega saad tutvuda siin: siljaoja.ee/artiklid

Kui soovid minuga koostööd teha, võta ühendust: silja.oja@gmail.com või telefonil +372 53 079 151

Silja Oja