Tere tulemast! Kui sind huvitab turundus ja meedia, saan sulle loodetavasti kasulik olla.

AJAKIRJANDUS

Tegutsen alates aastast 2006 turunduse ja meedia valdkonnas. 12 aastat töötasin Äripäevale kuuluva turundus- ja reklaamiuudiste portaali ning konverentsikorraldaja Best Marketing juhi ja peatoimetajana. Alates 2019 olen Turundajate Liidu uudistesaidi peatoimetaja. Samal aastal alustasin ajakirjanikuna koostööd Viimsi Teatajaga, kuhu kirjutan peamiselt persoonilugusid.

Olen 10 aastat kajastanud ajakirjanikuna maailma suurimat loovusfestivalil Cannes Lions ja 3 korda käinud Euroopa suurimal ärikonverentsil Nordic Business Forum. Olen osalenud rahvusvahelise reklaamikonkursi EPICA žüriis, kuhu kuuluvad ainult Euroopa turundusajakirjade peatoimetajad.

ÜRITUSTE KORRALDAMINE

Olen aastate jooksul osalenud rohkem kui 100 turundus-, reklaami- ja juhtimisalase konverentsi ja seminari korraldamises. Samuti olen pikka aega korraldanud Aasta Turundustegu, Aasta Meediategu ja Aasta Digitegu konkursse ning rahvusvahelist loovkonkurssi Balticbest. Praegu olen Turundajate Liidu kaudu tihedalt seotud loovusfestivaliga Kuldmuna.

KOOSTÖÖ

Vabakutselise ajakirjanikuna olen avatud koostööettepanekutele. Teemad, millest seni enim kirjutanud olen, on reklaam, turundus, suhtekorraldus, digiturundus, meediaplaneerimine ja disain. Oskan luua sulle veebilehe ja täita selle relevantse sisu ehk artiklite, uudiste, fotode ja videotega.

Mind paelub vabatahtlikutöö, soovin rohkem panustada sotsiaalse ebavõrdsuse vähendamisse ühiskonnas. 

Eesti Pagulasabis aitasin 2019. aastal siinsetel pagulastel ja rändetaustaga inimestel ettevõtlusega alustada.

Kuulun Eesti Ajakirjanike Liitu.

Mõningate minu kirjutatud lugudega saad tutvuda siin: siljaoja.ee/artiklid

Kui soovid minuga koostööd teha, võta ühendust: silja.oja@gmail.com või telefonil +372 53 079 151

Silja Oja